lustra warszawa

lustra warszawa

Lustra w domu i biurze pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale mogą stać się także efektowną dekoracją wnętrza. Odpowiednio dobrany kształt czy wielkość lustra będą dobrze się komponować z pozostałymi elementami wyposażenia. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na produkty na wymiar, dopasowane do aranżacji i metrażu pomieszczenia.

Zalety luster na wymiar

Podstawową zaletą luster na wymiar jest możliwość dopasowania ich i wkomponowania do każdego pomieszczenia, bez względu na jego metraż, kubaturę czy aranżacją. Produkty te, oprócz funkcji użytkowej, mogą optycznie powiększyć daną przestrzeń, a także być modnym, uniwersalnym elementem dekoracyjnym, który przez wiele sezonów będzie wpisywał się w panujące trendy wnętrzarskie.

Chcąc optycznie powiększyć posiadaną przestrzeń, można zdecydować się na lustra wykonane na wymiar, które wkomponują się w strukturę ściany, tworząc z nią jednolitą płaszczyznę. Lustra na wymiar mogą zdobić nie tylko przestrzeń mieszkalną i domową. Z możliwości wykorzystania tego elementu dekoracyjnego, według indywidualnych oczekiwań i preferencji klienta, korzysta także coraz więcej właścicieli firm, pragnących zaaranżować swoje pomieszczenia biurowe, w tym hole, gabinety czy pokoje socjalne.

Lustra na wymiar są niezbędnym elementem wyposażenia i jednocześnie ozdobą salonów mody, sukien ślubnych, a także gabinetów SPA i urody czy zakładów fryzjerskich. Istnieje możliwość wykonania dla klientów tych branż produktów w wersji nietypowej, tj. na wymiar oraz zgodnie z indywidualnymi preferencjami, dopasowanych do charakteru prowadzonego salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego.

Lustra ClearVision  i wykonywane na szkle float

Lustra na wymiar mogą posiadać dodatkowe elementy ozdobne, które dodają tym produktom oryginalności. Dzięki takiemu rozwiązaniu lustra na wymiar często stają się główną dekoracją przestrzeni. W przypadku właścicieli pomieszczeń biurowych i mieszkalnych, którym zależy na tym, aby posiadane przez nich lustro na wymiar współgrało z aranżacją wnętrza, można dobrać ramą spójną z materiałami, z jakich wykonano ściany lub podłogi. Lustra na wymiar mogą mieć ramę spójną z kolorystyką i estetyką, w jakiej zaprojektowane i wykonane zostały meble. 

Niezmiennie popularne są lustra srebrne, które wykonywane są na szkle float o grubości od 2 do 6 mm. Osoby zdecydowane na lustra ClearVision o jaśniejszym odcieniu bez charakterystycznej zieleni na krawędzi, wykonane na szkle odbarwionym mogą ozdobić swoje wnętrza produktem o grubości od 4 do 6 mm. Idealnie krystaliczne lustra, które tworzone są na szkle odbarwionym, to produkty stworzone na szkle Optiwhite. Świetnie sprawdzą się w łazienkach, jak również w innych pomieszczeniach, gdzie konieczny jest montaż tego elementu wyposażenia wnętrza.

Lustra postarzane

Osoby dysponujące wnętrzami zaaranżowanymi w stylu rustykalnym, antycznym, retro, jak również barokowym czy pałacowym, mogą zdecydować się na lustra na wymiar postarzane. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie klienta. To także doskonałe rozwiązanie dla właścicieli pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym.

Loft to miejsce, które ma przypominać przestrzeń pofabryczną zaadaptowaną na miejsce do życia. Wypełnienie dużego metrażu celowo postarzanymi lustrami dobrze komponuje się z innymi elementami typowymi dla wyposażenia pomieszczeń industrialnych. Lustra celowo postarzane współgrają stylem z meblami posiadającymi elementy z oksydowanej stali, drewna, na którym widać upływ czasu, a także metalowe kątowniki pokryte specjalnie dobraną emalią.

Lustra postarzane, na wymiar, mogą być świetnym elementem wyposażenia pomieszczeń rustykalnych i barokowych. Oddają one także klimat wnętrz pałacowych i antycznych, gdzie znajdują się elementy wyposażenia z kości słoniowej, masywne meble, również tapicerowane, a także kolumny wewnętrzne. Postarzane lustra antyczne są dostępne w różnych wzorach. Można zdecydować się na kupno luster złotych, różowych bądź tęczowych.

Lustro na wymiar może być wyjątkowym elementem wyposażenia pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. Ten uniwersalny i ponadczasowy dodatek, po odprawieniu w odpowiednią ramę, może stać się główną ozdobą wnętrza lub też współgrać z pozostałymi elementami oddającymi charakter, w jakim urządzone jest pomieszczenie.