Szklarz w Okuniewie – stawiamy na rozwój

Naszą wizją jest zwiększenie udziału w rynku i rozpowszechnianie wizerunku solidnej firmy, ciągle doskonalącej jakość poprzez inwestowanie w rozwój.

Chcemy również sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom naszych Klientów gdzie precyzja i estetyka produktu oraz terminowość wykonania decydują o konkurencyjności i końcowym sukcesie.

W celu zapewnienia produktów najwyższej, jakości, korzystamy z maszyn uznanych producentów. Podstawę stanowią linia do cięcia, szlifierka, fazowarka, wiertarka, centra obróbcze oraz piece do hartowania i laminowania szkła.

ponad

30

lat

Doświadczenia

Szklarz w Okuniewie – krótka historia firmy

1990
hartowanie i giecie szkla

STAŁY ROZWÓJ

Początki zakładu szklarskiego Wyrób, renowacja, obsadzanie luster s.c. sięgają roku 1990. Zakres naszych usług obejmował wtedy głównie napylanie oraz obróbkę luster i szkła. Zapotrzebowanie na nasze produkty i usługi rosło bardzo szybko, dlatego postawiliśmy na dynamiczny rozwój. Od tamtej pory nieustannie powiększamy park maszynowy i rozbudowujemy hale produkcyjne.

2009
rozkroj szkla laminowanego

Postawiliśmy na nowocześność

W 2009 roku znacznie unowocześniliśmy naszą firmę poprzez zakup programu do optymalizacji rozkroju.

2014
magazyn szkla

Nowy plac! Nowa hala!

Z kolei w roku 2014 zakupiliśmy plac wraz z halą o powierzchni 7500 m2 oraz halą 1700 m2. Dynamiczny rozwój oraz inwestowanie w nowoczesny sprzęt sprawiły, że dzisiaj możemy świadczyć szereg usług takich jak laminowanie, hartowanie czy też piaskowanie szkła. Ponadto wykonujemy zabudowy i balustrady szklane, kabiny i ścianki prysznicowe, lustra oraz szklane panele do  kuchni.

2015
piec do hartowania szkla

Hartowanie szkła

W roku 2015 uruchomiliśmy  nowoczesny piec do hartowania oraz linię do laminowania.

2017
ciecie szkla na wymiar

Nowe maszyny

Nasze najnowsze maszyny, które zostały uruchomione w 2017 roku, to wiertarko frezarka, umożliwiająca wycinanie dowolnych kształtów z pełną obróbką krawędzi oraz jeden z najszybszych i najnowocześniejszych stołów do cięcia laminatów.

2018
maszyna do szkla

Zakup stołu

W 2018 roku dokupiliśmy drugi stół do rozkroju szkła monolitycznego.

2019
salon firmowy

Nowoczesny Showroom

Na początku roku 2019 otworzyliśmy w Warszawie  showroom, dedykowany Klientom detalicznym, architektom i projektantom wnętrz. W naszym salonie pokazowym prezentujemy nowoczesne i nietypowe rozwiązania oraz podpowiadamy jak efektywnie wykorzystać różne gatunki przetwarzanego przez nasz szkła. Proponujemy również hurtową sprzedaż szkła. Wszystko po to, by zapewniać Państwu jak najbardziej kompleksowe usługi.