W ostatnich latach szkło cieszy się coraz większą popularnością w dziedzinie aranżacji wnętrz. I nie jest to dużym zaskoczeniem, ponieważ jest to nie tylko trwałe i funkcjonalne rozwiązanie, ale przede wszystkim pozwala ono na stworzenie wyjątkowego charakteru wyposażanych przestrzeni. Jeśli szukają Państwo firmy, która specjalizuje się w realizacji zabudów szklanych w Warszawie i okolicach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jakie konkretnie rozwiązania jesteśmy w stanie przygotować? Specjalizujemy się między innymi w tworzeniu zabudów składających się z drzwi szklanych oraz ścianek. Taki sposób wykończenia wnętrz doskonale sprawdza się miedzy innymi w biurach, galeriach handlowych, lokalach usługowych, a nawet w mieszkaniach. W przypadku chęci skorzystania ze świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt.

nowoczesne zabudowy szklane
zabudowy szklane 1

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Rodzaje szkła do zabudów szklanych

W zabudowach szklanych wykorzystywane jest szkło hartowane monolityczne lub bezpieczne szkło laminowane. Oprócz szkła przezroczystego proponujemy zastosowanie szkła barwionego w masie, szkła z folią mleczną lub kolorową.  Możliwe jest również zastosowanie szkła o zmiennej przejrzystości Priva-Lite, które pod wpływem prądu zmienia swoją nieprzezierną postać na przezierną. Jeśli zależy nam na większej izolacji akustycznej proponujemy zastosowanie systemów z podwójnym szkleniem. Tego rodzaju konstrukcje charakteryzuje uniwersalność i prostota. Ścianki mocowane są w delikatnych  profilach góra-dół, bez konieczności stosowania pionowych profili. W zabudowach szklanych montowane są również drzwi w ościeżnicy, które idealnie komponują się z pozostałymi okuciami. Okucia dostępne są w wykończeniach: anoda, inox, czarne lub lakierowane proszkowo na kolor z palety RAL.

zabudowy ze szkla

Zabudowy szklane balkonów

Wykonywane przez nas zabudowy szklane mogą być instalowane nie tylko wewnątrz obiektów. Doskonale sprawdzą się one także do montażu na zewnątrz budynków. Jaką mogą one pełnić rolę? Tego rodzaju systemy zakładane są między innymi na tarasach i balkonach. W ten sposób chroniona jest ich przestrzeń przed deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto zabudowa poprawia również prywatność mieszkańców, a także komfort codziennego życia. Szkło stanowi bowiem doskonałą izolację akustyczną, dlatego na montaż omawianego systemu decydują się przede wszystkim mieszkańcy miast.