Realizacje

Nasza firma na przestrzeni lat wykonała wiele projektów. Możemy pochwalić się m.in. realizacją drzwi przesuwnych. Tworzyliśmy dla klientów szklane drzwi wyróżniające się nowoczesnym designem oraz wysokim poziomem wytrzymałości. Tego typu wyroby szklane doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach o małym, jak i dużym metrażu. Są coraz częściej spotykane w:

  • domach i mieszkaniach;
  • biurach;
  • lokalach handlowo-usługowych;
  • urzędach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Szklane drzwi przesuwne mają uniwersalny charakter, dzięki czemu doskonale wpasują się do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, klasycznym, czy industrialnym.

W jaki sposób zamówić szklane drzwi przesuwne?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą i również chcą zainstalować u siebie szklane drzwi przesuwne, zachęcamy do kontaktu z firmą. Nasz zespół do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Na początku chcemy poznać oczekiwania klienta, a następnie skonsultować z nim projekt. Wykonujemy odpowiednie pomiary i proponujemy najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy także profesjonalny montaż drzwi.

Nasza firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym. Zlecenia realizujemy terminowo, z dbałością o każdy detal.

Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolic. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.