Panele szklane

Panele szklane to ponadczasowa elegancja i nowoczesny design. Zastosowanie szkła w kuchni zamiast tradycyjnych kafelków, daje nam niemal nieograniczone możliwości. Jedna gładka powierzchnia, bez zbędnych podziałów, łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wilgoć i działanie temperatury. Montaż szkła jest szybki i czysty. Sprawna ekipa zamontuje szkło w kilka godzin.

szklo do kuchni na wymiar z grafika
panel szklany do kuchni

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać do wyboru mamy kilka rozwiązań:

szklo przezroczyste

Szkło przezroczyste

Mocowane na niewielkich mocowaniach umiejscowionych w rogach szkła. Takie rozwiązanie sprawdzi się, kiedy wyeksponować dekoracyjną ścianę z cegieł czy tynku strukturalnego lub pokazać tapetę.

szklo lacobel

Szkło lacobel

Szkło grubości 4 mm, dostępne w kilkudziesięciu kolorach. Szkło to nie jest hartowane. Najczęściej stosujemy je w przypadku, gdy nie ma w pobliżu kuchenki i nie jest narażone na działanie temperatury i ewentualne uderzenia.
szklo lakierowane

Szkło lakierowane

Na dowolny kolor z palety RAL/NCS. Panele ze szkła lakierowanego wykonujemy na szkle odbarwionym gr. 5 lub 6 mm. Takie szkło dodatkowo zostaje poddane procesowi hartowania co znacznie wzmacnia wytrzymałość szkła na działanie temperatury i uderzenia. Stosowane jest najczęściej wszędzie tam gdzie w pobliżu mamy kuchenkę gazową lub płytę indukcyjną jak również wszędzie tam gdzie w szkle konieczne jest zrobienie większej i wycięć czy otworów.

szklo z grafika 4

Szklane panele z grafiką

Nadruk grafiki wykonywany jest na szkle odbarwionym, które nie zmienia kolorystyki nadruku. Możemy nadrukować zdjęcie przesłane przez Klienta lub zakupione z banku zdjęć. Wybrane grafiki możemy dostosowujemy do konkretnego rozmiaru i podajemy niezbędnej obróbce.

Szklane panele do kuchni wykonujemy kompleksowo z pomiarem, wizualizacją grafiki we wnętrzu, oraz profesjonalnym montażem. Wykonujemy również gotowe panele do samodzielnego montażu.