Lakierowanie szkła jest metodą zdobienia, polegająca na pokryciu części lub całej powierzchni lakierem wybranym z palety RAL/NCS. Najczęściej stosowanym szkłem jest szkło hartowane- odbarwione, które nie zmienia optycznie barwy lakieru.  Możliwe jest również zastosowanie drobinek w kolorze srebra lub złota co powoduje dodatkowy efekt wizualny.

Szkło lakierowane najczęściej stosowane jest w kuchni pomiędzy szafkami kuchennymi.

Dzięki hartowaniu, szkło lakierowane jest bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury.

zdobienie szkla
paleta kolorow lakierowanego szkla

Lakierowanie szkła gwarancją prywatności

Szkło jest materiałem coraz częściej stosowanym między innymi do budowy z niego ścianek działowych. Tego rodzaju zabieg pozwala poprawić estetykę wnętrz, a także wyraźnie podnieść prestiż miejsca. Wadą przeszkleń może być jednak brak prywatności. Rozwiązaniem takiego problemu jest jednak właśnie lakierowanie. Poddane mogą mu zostać bowiem całe tafle szkła, przez co wykonane w ten sposób zabudowy szklane pozwolą na zachowanie pełnej prywatności. Pokrycie szkła lakierem sprawi bowiem, że dostrzeżenie tego, co znajduje się wewnątrz pomieszczeń będzie całkowicie niemożliwe. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi lakierowania szkła, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Nasi Klienci, mogą liczyć na konkurencyjne ceny i szybką realizację zadania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty lakierowania szkła?

Klienci mogą skorzystać z usług wielu firm oferujących lakierowanie szkła. Dlaczego jednak warto postawić właśnie na nas? Wynika to z wielu powodów, a jednym z najważniejszych z nich jest bez wątpienia jakość. Dzięki najnowocześniejszym maszynom jesteśmy w stanie niezwykle precyzyjnie zrealizować każde zadanie. Oprócz tego istotne znaczenie ma także kadra, którą zatrudniamy. To eksperci w swojej dziedzinie, którzy posiadają ogromne doświadczenie nie tylko w lakierowaniu szkła, ale również w wykonywaniu wszelkich innych prac z tym materiałem. Wielu Klientów decyduje się na skorzystanie z naszych usług także ze względu na terminowość. Szanujemy czas Inwestorów, dlatego wszelkie zadania realizujemy w ustalonym terminie.