Szkło z nadrukiem

Szkło z grafiką najczęściej znajduje zastosowanie jako szklane panele w kuchni. Stosowane nad blatem kuchennym, doskonale zastąpią tradycyjne kafelki. Niemal nieograniczona ilość grafik pozwala by pomieszczenie nabrało indywidualnego charakteru. Szkło z nadrukiem, można wykorzystać również w łazience czy innym pomieszczeniu.

szklo na wymiar szklarz
szklo do kuchni warszawa

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Panele szklane z indywidualną grafiką

Panele szklane z grafiką wykonujemy na szkle odbarwionym o grubości 5 lub 6 mm. Grubość każdorazowo dobieramy podczas pomiaru, w zależności od wielkości szkła oraz ilości potrzebnych wycięć.  Zastosowanie hartowanego szkła Ultra (odbarwionego) gwarantuje nam, iż kolor grafiki nie zostanie zmieniony jak w przypadku szkła Float, które ma zielonkawe zabarwienie i może negatywnie wpłynąć na prezentację kolorów. Szkło z grafiką dostosowaną do zainteresowań Klienta, nadająca wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

szklo z grafika projekt
szklo z grafika warszawa

Klient ma możliwość wyboru zdjęcia z banku zdjęć Fotolia. Bank zdjęć zawiera miliony zdjęć, grafik wektorowych z których możemy dowolnie korzystać. Grafikę wybieramy wpisując w wyszukiwarce interesującą nas frazę np las, zachód słońca czy abstrakcja. W zależności od układu szkła wybieramy odpowiednie ułożenie grafiki w pionie lub poziomie. Po dokonanym pomiarze, kiedy określona jest wielkość szkła, Klient otrzymuje parametry grafiki konieczne do wyboru zdjęcia odpowiedniej jakości. Z trzema wybranymi grafikami wykonujemy kadrowania i wizualizację w kuchni. Po akceptacji grafiki i złożenia zamówienia dokonujemy zakupu wybranego zdjęcia a Klient otrzymuje ostateczny projekt wykonany na podstawie oryginału.

Szkło zostaje poddane niezbędnej obróbce. Wycięte na wymiar, szlifowane, hartowane. Jeśli zachodzi taka potrzeba zostaną również wykonane wycięcia na kontakty. Na tak przygotowane szkło zostaje naniesiony nadruk, który od spodu zabezpieczony jest dodatkową nieprzezierną warstwą -aplą- co umożliwia przyklejenie szkła do ściany. Dzięki temu klej jest niewidoczny.