Szkło z nadrukiem

Coraz większą popularnością w aranżacji wnętrz naszych Klientów cieszy się szkło z grafiką, które najczęściej znajduje zastosowanie jako szklane panele w kuchni. Stosowane nad blatem kuchennym, doskonale zastąpią tradycyjne kafelki. Niemal nieograniczona ilość grafik pozwala, by pomieszczenie nabrało indywidualnego charakteru. Szkło z nadrukiem z uwagi na odporność na wilgotność, uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury można wykorzystać również w łazience czy innym pomieszczeniu. Nowocześnie zaaranżowane salony, korytarze i klatki schodowe wykończone są zaprojektowanym na wymiar szkłem z grafiką, którą pozwala spersonalizować przestrzeń i sprawić, że każdy element aranżacji wnętrz jest dopasowany do oczekiwań Klientów.

szklo na wymiar szklarz
szklo do kuchni warszawa

Zamiast płytek wybierz szkło z grafiką do kuchni!

Zamiast klasycznych płytek, które często ograniczają możliwości aranżacyjne, szkło z grafiką do kuchni daje pełną swobodę wyrażania własnych preferencji i tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. To doskonały sposób na ożywienie przestrzeni kuchennej oraz nadanie jej unikalnego charakteru. Szkło z nadrukiem charakteryzuje się wysoką jakością grafiki, która może być dostosowana do indywidualnych gustów i stylu wnętrza. Bez względu na to, czy preferują Państwo minimalistyczną geometrię, kwiatowe motywy czy też abstrakcyjne wzory, możliwości są niemal nieograniczone. Panele szklane do kuchni z grafiką dostosowaną do zainteresowań Klienta nadaje wnętrzom spersonalizowanego i niepowtarzalnego charakteru. 

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Panele szklane z indywidualną grafiką

Panele szklane z grafiką wykonujemy na szkle odbarwionym o grubości 5 lub 6 mm. Grubość każdorazowo dobieramy podczas pomiaru, w zależności od wielkości szkła oraz ilości potrzebnych wycięć. Zastosowanie hartowanego szkła Ultra (odbarwionego) gwarantuje, że kolor grafiki nie zostanie zmieniony jak w przypadku szkła Float, które ma zielonkawe zabarwienie i może negatywnie wpłynąć na prezentację kolorów. Szkło z grafiką dostosowaną do zainteresowań Klienta nadaje wnętrzom spersonalizowanego i niepowtarzalnego charakteru. Szkło na wymiar z grafiką sprawdzi się także w przestrzeniach biurowych oraz punktach usługowych, ponieważ zapewni rozwiązania kojarzące się z marką, co wpłynie na profesjonalny i ciepły odbiór jej przez Klientów.

szklo z grafika projekt
szklo z grafika warszawa

Jak wybrać szkło na wymiar z grafiką?

W celu wybrania grafiki na szkło odwiedzający nas Klient ma możliwość wyszukania zdjęcia z banku zdjęć Fotolia. Bank zdjęć zawiera miliony zdjęć i grafik wektorowych, z których możemy dowolnie korzystać. Grafikę wybieramy przez wpisanie w wyszukiwarce internetowej na Fotolii interesującej nas frazę – na przykład las, zachód słońca czy abstrakcja. W zależności od układu szkła wybieramy odpowiednie ułożenie grafiki w pionie lub poziomie. Na życzenie Klienta możemy skadrować grafikę w taki sposób, by skupić ją wokół fragmentu, który najbardziej spodobał się Klientowi i odpowiada jego oczekiwaniom co do aranżacji przestrzeni. Po przeprowadzonym pomiarze, kiedy określona jest wielkość szkła, Klient otrzymuje parametry grafiki konieczne do wyboru zdjęcia odpowiedniej jakości. Z wybranymi grafikami wykonujemy kadrowanie i wizualizację w pomieszczeniu, na przykład w kuchni. Po akceptacji grafiki przez Klienta i złożenia zamówienia na jej realizację dokonujemy zakupu wybranego zdjęcia, a Klient otrzymuje ostateczny projekt wykonany na podstawie oryginału. Żeby skorzystać z grafiki pochodzącej z zewnętrznego źródła, Klient musi we własnym zakresie zlecić wykonanie jej w określonej jakości – nasi fachowcy służą poradą i udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Jak wygląda proces tworzenia szkła z grafiką?

Szkła z grafiką są obecnie popularną alternatywą dla tradycyjnych płytek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić do pomieszczenia ciekawy i nowoczesny element, który z upływem czasu dalej będzie się doskonale prezentował.

Klient zdecydowany na zakup szkła z grafiką może liczyć na terminową i profesjonalną realizację usługi. Do Państwa dyspozycji oddajemy bank zdjęć — znajduje się w nich wiele różnych grafik, więc z pewnością każdy jest w stanie wybrać pasujący wzór. Po wykonaniu pomiaru i wybraniu grafiki tworzymy kadrowania oraz wizualizacje. Jeśli otrzymujemy akceptację ze strony klienta, przechodzi do realizacji usługi.

Wybraną grafikę umieszczamy na szkle o grubości 5 lub 6 mm. Szkło jest odbarwiane tak, aby grafika dobrze się prezentowała. Jest również poddawane obróbce.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zapraszamy również do showroomu w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Szkło zostaje poddane niezbędnej obróbce. Wycięte na wymiar, szlifowane, hartowane. Jeśli zachodzi taka potrzeba zostaną również wykonane wycięcia na kontakty. Na tak przygotowane szkło zostaje naniesiony nadruk, który od spodu zabezpieczony jest dodatkową nieprzezierną warstwą -aplą- co umożliwia przyklejenie szkła do ściany. Dzięki temu klej jest niewidoczny.