W ofercie przygotowanej przez naszą firmę znajdą Państwo między innymi bogaty wybór drzwi loftowych. Dostępne w naszym asortymencie artykuły wykonane zostały z najwyższej jakości elementów, dlatego cechują się one trwałością i niezawodnością. Jeśli zatem szukają Państwo drzwi loftowych w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. To wyjątkowe produkty, które doskonale sprawdzą się w przestrzeniach urządzonych w nowoczesnym stylu. Połączenie szkła z metalem potrafi stworzyć wyjątkowy charakter każdego wnętrza. Doskonale będą uzupełniać aranżacje wykonane w stylu industrialnym, pomieszczenia z antresolami lub poddaszami oraz z motywem cegły rozbiórkowej. Wykonujemy i montujemy drzwi loftowe na dowolny wymiar, dzięki czemu proponowane przez nas drzwi mogą być instalowanie nie tylko w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach, ale także w lokalach handlowych, restauracjach, gabinetach masażu czy w salonach urody. Warto zaznaczyć, że omawiane produkty, podobnie jak na przykład drzwi szklane nie wymagają konserwacji, co jest ich ogromną zaletą. Nasi fachowcy pozostają również do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Drzwi loftowe z szybą klejoną na folii

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty, mogą wybrać zarówno tradycyjne drzwi loftowe, jak i te, które wykonane zostały z bezpiecznego szkła z folią w środku. Jakie są zalety tego rodzaju rozwiązania? Taka technologia produkcji sprawia, że w przypadku pęknięcia szyby, nie rozbija się ona na drobne elementy, a pozostaje na folii. Dzięki temu trudno jest się zranić, co znacznie poprawia bezpieczeństwo. W związku z tym na ich zakup decydują się przede wszystkim rodzice małych dzieci, a także osoby, które chcą zainstalować produkt w przestrzeni publicznej.

Zalety drzwi loftowych

Główną zaletą drzwi loftowych jest ilość przepuszczania światła – w porównaniu z tradycyjnymi drzwiami, metalowa rama jest wyjątkowa wąska. Drzwi loftowe zapewnią odpowiednie doświetlenie korytarzy i holów, odpowiadają także za odpowiednią ilość światła w wiatrołapach i na klatkach schodowych bez okien. W zależności od zastosowanego profilu oraz wybranego przez Klienta rodzaju szkła, drzwi loftowe mogą być bardziej lub mniej szczelne i wykazywać właściwości izolacji akustycznej, lub termicznej – przez co sprawdzą się jako bariera dla powietrza. Jeśli drzwi loftowe mają zapewniać tłumienie dźwięków spoza pomieszczenia, warto o tym wspomnieć naszym fachowcom na początku współpracy. Pomimo ciężkich materiałów użytych do produkcji drzwi loftowych, zapewniają one pomieszczeniom wizualną lekkość i nie powodują przytłoczenia aranżacji wnętrza. Z tego powodu dobrze sprawdzą się w niewielkich lub nieustawnych pomieszczeniach.