Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Nowoczesne kabiny prysznicowe: eleganckie, lekkie wizualnie, trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Kabiny prysznicowe wykonane na dowolny wymiar, dostosowane do potrzeb Klienta. Zapewniamy pomiar oraz montaż kabin na terenie Warszawy i okolic.

kabina prysznicowa warszawa
kabiny prysznicowe na wymiar

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Najczęściej używanym szkłem do produkcji kabin jest szkło Float

Szkło Float charakteryzujące się zielonkawym zabarwieniem, szczególnie widocznym na krawędzi szkła lub szkło Optiwhite/Diamant/Ultra pozbawione zieleni – odżelazione. Szkło takie w zależności od producenta wpada natomiast w odcień błękitu. Obydwa gatunki szkła nie posiadają powłoki ułatwiającej czyszczenie i ograniczającej gromadzenie się kamienia. W swojej ofercie posiadamy również szkło Timeless z niewidzialną i trwałą powłoką, która na wiele lat zabezpiecza szkło, oraz sprawia, że woda szybciej spływa po powierzchni, ograniczając powstawanie zacieków i osadzanie się kamienia. Szkło Timeless powstaje z wysoko przeziernego szkła Planiclear, na które naniesiono metodą magnetronową warstwę tlenków metali.

W ten sposób powierzchnia szkła w kabinie jest trwale zabezpieczona przez innowacyjną powłokę, nie bieleje, jest w pełni przezroczyste, a kamień i zabrudzenia nie przylegają do szkła, dzięki temu jest ono łatwiejsze do czyszczenia w porównaniu do zwykłego – nie powlekanego szkła. Zastosowanie w kabinie szkła Timeless nie zwalnia nas jednak z regularnego czyszczenia szkła. Zalecane jest by po kąpieli szkło spłukać zwykłą wodą, a następnie za pomocą gumowej ściągaczki usunąć z powierzchni pozostałą wodę. Do czyszczenia szkła z powłoką nie należy używać środków, które zawierają cząsteczki ścierne, chemicznych środków czyszczących, wybielaczy, czystego alkoholu.

kabiny prysznicowe na wymiar warszawa

Inne rodzaje szkła

kabina prysznicowa warszawa

Oprócz szkła przezroczystego w kabinach prysznicowych możemy zastosować również szkło barwione w masie: brązowe, grafitowe, czarne lub szkło matowe – Metalux a także szkło ornamentowe, laminowane z folią przezroczysta, mleczną lub z dowolnym nadrukiem z zastosowaniem folii EVA, która doskonale się sprawdzi w kontakcie z wodą. Szkło, które proponujemy poddawane jest odpowiedniej obróbce. Krawędzie są szlifowane i polerowane, otwory wykonane są na centrum numerycznym a dodatkowo szkło zostaje wzmocnione w procesie hartowania, dzięki czemu jest bardziej elastyczne i odporne na stłuczenie.

Kabiny prysznicowe mogą być wykonane w wielu nietypowych wariantach. Oferujemy:

  • Ścianki stałe Walk-in (kabina otwarta)
  • Kabiny do wnęk składające się pary drzwi lub ścianki stałej i drzwi
  • Kabiny narożne
  • Parawany nawannowe: składane lub stałe
  • Oraz wiele innych nietypowych rozwiązań

W zależności od wymagań Klienta, do kabin prysznicowych dobieramy odpowiednie okucia renomowanych firm w wykończeniu chrom lub satyna. Wykonujemy również kabiny i ścianki  prysznicowe w Loftowym stylu, z czarnymi okuciami oraz czarnymi uszczelkami.

Proponujemy tradycyjne kabiny na zawiasach standardowych lub unoszonych a także kabiny z drzwiami przesuwnymi. Ścianki stałe do kabin montujemy w profilu U lub w mocowaniach punktowych- kostkach. Stosujemy tradycyjne uszczelki nakładane na krawędź szkła lub na specjalne życzenie Klienta delikatniejsze uszczelki naklejane.