Realizacje kabin prysznicowych

Przedstawiamy Państwu wykonane przez nas realizacje kabin prysznicowych. Prezentujemy część zrealizowanych projektów. Być może będzie to stanowiło inspirację dla wielu klientów oraz potwierdzenie naszego wieloletnie doświadczenia w produkcji wyrobów ze szkła. Wykonaliśmy m.in.:

  • kabiny narożne,
  • kabiny otwarte,
  • parawany składane i stałe.

Na przestrzeni lat wykonaliśmy wiele kabin prysznicowych z różnego szkła. W zależności od preferencji klienta wybieraliśmy szkło o delikatnym, zielonym zabarwieniu, czyli Float lub szkło w pełni przezroczyste Timeless. Popularnym wyborem było także szkło Optiwhite i Diamant — wpadające w odcień błękitu.

Nasza firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym, dlatego realizacje indywidualnych projektów nie stanowiła żadnego problemu.

 

Kabiny prysznicowe łatwe w czyszczeniu


Niemal przy każdym projekcie klientom oprócz zachowania walorów estetycznych zależało na otrzymaniu kabin prysznicowych łatwych w czyszczeniu. W odpowiedzi na Państwa potrzeby prowadziliśmy do oferty szkło z niewidzialną powłoką ułatwiająca mycie szyb. Powłoka ta sprawia, że woda szybciej spływa po powierzchni kabiny i tym samym ogranicza powstawanie zacieków i osadów z mydła. Takie szkło wystarczy opłukać i zebrać nadmiar wody popularną, gumową ściągaczką do szyb.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz obejrzenia zrealizowanych projektów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z firmą. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji oraz umówimy na się pomiar.