Realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas projektów. Prezentujemy realizacje luster na wymiar. Z naszych usług korzystają klienci, którzy poszukują luster do pomieszczeń o nietypowych wymiarach oraz osoby posiadające konkretną wizję tego, jak ma wyglądać ten dodatek. Wykonujemy różne rodzaje luster, m.in.:

  • srebrne o grubości 2, 3, 4, 5 i 6 mm;
  • diamentowe Optiwhite o grubości 4, 5, i 6 mm;
  • brązowe, grafitowe, niebieskie, zielone i czarne;
  • postarzane,
  • weneckie.

Na życzenie klienta możemy wykonać otwory, wycięcia, szlifowane lub frezowane krawędzie. Jesteśmy otwarci na nietypowe projekty. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i zaspokojenie oczekiwań.

Montaż luster w Warszawie

Nasza firma zapewnia montaż luster wykonanych na wymiar u klientów z Warszawy oraz okolic. Instalujemy je nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również biurowcach, czy lokalach handlowo-usługowych. Lustra stworzone na indywidualne zamówienie, pod konkretny wymiar montujemy m.in. w łazienkach, sypialniach, garderobach oraz korytarzach. Mogą być Państwo pewni, że usługę zrealizujemy terminowo oraz profesjonalnie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i zapoznania się ze szczegółami oferty. Klientów, którzy mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania.