Szkło lakierowane
na wymiar

Szkło lakierowane, najczęściej stosowane jest w zastępstwie tradycyjnych kafelków, w kuchni czy łazience. Prosta forma, możliwość przycięcia na dowolny wymiar sprawia, że coraz częściej sięgamy po właśnie takie rozwiązanie.

szklo lakierowane lacobel
szklo lakierowane na wymiar

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Rodzaje szkła lakierowanego

Niewątpliwą zaletą zastosowania szkła zamiast glazury, jest również łatwość w utrzymaniu w czystości. Nie mamy tu zbędnych podziałów czy fug. Jedna, gładka powierzchnia będzie lśnić czystością przy zastosowaniu środków do szyb, dostępnych w każdym sklepie.

szklo lakierowane lacobel

Szkło Lacobel

Niehartowane szkło Lacobel -dostępne w kilkudziesięciu standardowych kolorach, w tym również w wersji matowej- Matelac. Szkło lacobel najczęściej stosuje się w łazienkach, korytarzach lub fronty szaf i mebli kuchennych.

szklo hartowane lakierowane

Szkło hartowane - lakierowane

Szkło lakierowane najczęściej stosujemy w kuchni, pomiędzy szafkami kuchennymi. Wzmocnione w procesie hartowania szkło jest odporne na działanie wysokiej temperatury oraz na różnego rodzaju naprężenia.

W zależności od szerokości szkła stosujemy najczęściej szkło grubości 5mm lub 6 mm. Szkło wykonujemy na wskazany wymiar, szlifujemy, wycinamy otwory na kontakty, hartujemy a na samym końcu lakierujemy na dowolny kolor z palety RAL/NCS. Maksymalna długość panelu w jednym kawałku – 3200 mm. Panele ze szkła lakierowanego wykonujemy kompleksowo. Podczas pomiaru specjalista przedstawia Klientowi paletę kolorów RAL/NCS i na tej podstawie wybierany jest kolor szkła. Przy produkcji szkła lakierowanego stosujemy szkło odbarwione. Jest to bardzo istotne, by odcień szkła nie zmieniał koloru lakieru. Lakier zostaje naniesiony od spodu szkła. W ten sposób otrzymujemy gładką, błyszczącą powierzchnię z wybranym kolorem.

szklo hartowane warszawa

Na specjalne zamówienie, możliwe jest wykonanie również szkła z opiłkami srebra czy złota. Oferujemy również montaż na terenie Warszawy i okolic.