Szkło lakierowane
na wymiar

Szkło lakierowane, najczęściej stosowane jest w zastępstwie tradycyjnych kafelków, w kuchni czy łazience. Prosta forma, możliwość przycięcia na dowolny wymiar sprawia, że coraz częściej sięgamy po właśnie takie rozwiązanie.

szklo lakierowane lacobel
szklo lakierowane na wymiar

Zapraszamy do kontaktu umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul. Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Rodzaje szkła lakierowanego

Niewątpliwą zaletą zastosowania szkła zamiast glazury, jest również łatwość w utrzymaniu w czystości. Nie mamy tu zbędnych podziałów czy fug. Jedna, gładka powierzchnia będzie lśnić czystością przy zastosowaniu środków do szyb, dostępnych w każdym sklepie.

szklo lakierowane lacobel

Szkło Lacobel

Niehartowane szkło Lacobel -dostępne w kilkudziesięciu standardowych kolorach, w tym również w wersji matowej- Matelac. Szkło lacobel najczęściej stosuje się w łazienkach, korytarzach lub fronty szaf i mebli kuchennych.

szklo hartowane lakierowane

Szkło hartowane - lakierowane

Szkło lakierowane najczęściej stosujemy w kuchni, pomiędzy szafkami kuchennymi. Wzmocnione w procesie hartowania szkło jest odporne na działanie wysokiej temperatury oraz na różnego rodzaju naprężenia.

W zależności od szerokości szkła stosujemy najczęściej szkło grubości 5mm lub 6 mm. Szkło wykonujemy na wskazany wymiar, szlifujemy, wycinamy otwory na kontakty, hartujemy a na samym końcu lakierujemy na dowolny kolor z palety RAL/NCS. Maksymalna długość panelu w jednym kawałku – 3200 mm. Panele ze szkła lakierowanego wykonujemy kompleksowo. Podczas pomiaru specjalista przedstawia Klientowi paletę kolorów RAL/NCS i na tej podstawie wybierany jest kolor szkła. Przy produkcji szkła lakierowanego stosujemy szkło odbarwione. Jest to bardzo istotne, by odcień szkła nie zmieniał koloru lakieru. Lakier zostaje naniesiony od spodu szkła. W ten sposób otrzymujemy gładką, błyszczącą powierzchnię z wybranym kolorem.

szklo hartowane warszawa

Na specjalne zamówienie, możliwe jest wykonanie również szkła z opiłkami srebra czy złota. Oferujemy również montaż na terenie Warszawy i okolic.