Realizacje

Prezentujemy Państwu wykonane przez nas realizacje szkła z grafiką. W naszym portfolio znajdują się projekty, który znalazły zastosowanie w kuchniach, łazienkach, sypialniach, a nawet korytarzach. Szklane panele tworzone są na indywidualne zamówienie, pod wymiar. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości szkło hartowane, która wyróżnia się trwałością, wytrzymałością. Szkło hartowane odporne jest na uszkodzenia mechaniczne oraz wahania temperatur, dlatego szczególnie często stosowane jest w łazienkach.

Szkła z grafiką są obecnie popularną alternatywą dla tradycyjnych płytek. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić do pomieszczenia ciekawy i nowoczesny element, który z upływem czasu dalej będzie się doskonale prezentował.

Jak wygląda proces tworzenia szkła z grafiką?


Klient zdecydowany na zakup szkła z grafiką może liczyć na terminową i profesjonalną realizację usługi. Do Państwa dyspozycji oddajemy bank zdjęć — znajduje się w nich wiele różnych grafik, więc z pewnością każdy jest w stanie wybrać pasujący wzór. Po wykonaniu pomiaru i wybraniu grafiki tworzymy kadrowania oraz wizualizacje. Jeśli otrzymujemy akceptację ze strony klienta, przechodzi do realizacji usługi.

Wybraną grafikę umieszczamy na szkle o grubości 5 lub 6 mm. Szkło jest odbarwiane tak, aby grafika dobrze się prezentowała. Jest również poddawane obróbce.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zapraszamy również do showroomu w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!