W ofercie naszej firmy znajdują się również realizacje szklanych balustrad. Balustrady ze szkła najczęściej montowane są przy schodach, dobrze wyglądają zarówno połączone z elementami metalowymi, jak i drewnianymi. Pozwalają na efektowne wyeksponowanie schodów, ich niebanalną aranżację i zapewniają dostęp naturalnego światła do klatek schodowych. Realizacje szklanych balustrad można wykonywać zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i biurowych. Sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników możemy przygotować projekt wykonania balustrady szklanej wykonanej w dowolnym stylu. Zajmujemy się także wykonywaniem balustrad szklanych zewnętrznych, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych aranżacjach balkonów, loggi i tarasów.


Klient zdecydowany na zakup szkła z grafiką może liczyć na terminową i profesjonalną realizację usługi. Do Państwa dyspozycji oddajemy bank zdjęć — znajduje się w nich wiele różnych grafik, więc z pewnością każdy jest w stanie wybrać pasujący wzór. Po wykonaniu pomiaru i wybraniu grafiki tworzymy kadrowania oraz wizualizacje. Jeśli otrzymujemy akceptację ze strony klienta, przechodzi do realizacji usługi.

Wybraną grafikę umieszczamy na szkle o grubości 5 lub 6 mm. Szkło jest odbarwiane tak, aby grafika dobrze się prezentowała. Jest również poddawane obróbce.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Zapraszamy również do showroomu w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!