Drzwi szklane wewnętrzne to rozwiązanie, w którym możemy wykorzystać wiele rozwiązań technologicznych. Cechą charakterystyczną dla tego typu rozwiązania jest brak ramy na szkle. Proponowane przez nas drzwi szklane cechuje lekkość, nowoczesny design oraz wysoka estetyka. Drzwi znajdują zastosowanie w biurach oraz wnętrzach prywatnych. Osobom ceniącym kompleksową aranżację przestrzeni, zwracającym uwagę na detale polecamy kabiny prysznicowe na wymiar, które dopełnią jednolitego urządzenia wnętrz i wykorzystania szklanych elementów. Jeśli szukają Państwu salonu w Warszawie dysponującego tego rodzaju asortymentem, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się różne rodzaje drzwi szklanych, między innymi przesuwne, na zawiasach czy w ościeżnicy. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy proponować naszym Klientom wykonanie drzwi szklanych w dowolnym rozmiarze i wykończeniu. Ten rodzaj drzwi pozwala na montaż w dowolnym pomieszczeniu.

drzwi szklane 4
drzwi szklane wewnetrzne

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Ze względu na zastosowane okucia możemy wyróżnić:

Drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane przesuwne montowane są jedynie na górnej prowadnicy. Nie ma potrzeby stosowania na podłodze żadnych elementów poza niewielkim prowadnikiem podłogowym, umiejscowionym poza światłem przejścia. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, w których ogranicza nas przestrzeń i brak jest miejsca na tradycyjne drzwi na zawiasach. Wybierając to rozwiązanie, musimy pamiętać o pozostawieniu wolnej powierzchni na ścianie, na którą mają zsuwać się drzwi przesuwne. Doskonale sprawdzą się w kuchni czy garderobie, estetycznie i funkcjonalnie oddzielając przestrzeń. Drzwi przesuwne mogą być montowane zarówno do sufitu, jak i do naświetla. Różnorodne systemy pozwalają na zamontowanie na jednej szynie zarówno kilku skrzydeł drzwi oraz tafli stałych pełniących funkcję ścian. Pozwala to zachować wizualną lekkość aranżacji i wprowadza do pomieszczeń przestronność.

drzwi szklane przesuwne 4
drzwi szklane w oscieznicy

Drzwi szklane w ościeżnicy

W przygotowanej przez nas ofercie dostępne są także drzwi szklane w ościeżnicy aluminiowej w wykończeniu inox, aluminium lub czarnym anodowanym. Pozwalają na szczelne zamknięcie pomieszczenia, dzięki zastosowaniu uszczelki pomiędzy taflą szklaną a zamontowaną ościeżnicą. Drzwi szklane w ościeżnicy dają odpowiednie utrzymanie izolacji akustycznej i termicznej, dzięki czemu dobrze sprawdzą się w łazienkach oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam nie tylko na oddzieleniu, ale również na wyciszeniu pomieszczenia. Dobrze będą wyglądać we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym, industrialnym, nowoczesnym oraz minimalistycznym.

Drzwi szklane na zawiasach

Ostatnim rodzajem artykułów z omawianego gatunku są drzwi szklane na zawiasach. Klienci mają do wyboru rozwiązania tradycyjne – montowane do ściany lub na zawiasach hydraulicznych mocowanych góra dół. Zawiasy tego typu pozwalają na otwieranie w zakresie +90 -90 stopni od pozycji wyjściowej. Drzwi szklane na zawiasach są nie tylko nowoczesnym, ale przede wszystkim bardzo eleganckim sposobem zamknięcia pomieszczeń. Wyróżnia je brak tradycyjnej ościeżnicy i wizualna lekkość szkła i szyby, co sprawia, że zamontowane nawet w niewielkich pomieszczeniach wyglądają delikatnie i nie sprawiają przeciążenia wnętrza. Dzięki możliwości naniesienia na nie wzoru można je spersonalizować i podkreślenia charakteru pomieszczenia. Są chętnie wybierane jako drzwi oddzielające strefy w nowocześnie zaaranżowanych biurach czy gabinetach kosmetycznych.

drzwi szklane na zawiasach

Jakie drzwi szklane wybrać? Drzwi przesuwne szklane, drzwi na zawiasach, czy na ościeżnicy?

Bez względu na to, czy priorytetem jest oszczędność przestrzeni, izolacja czy estetyka, znajdziesz u nas rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Ostateczny wybór powinien opierać się na kilku istotnych czynnikach, które wpłyną na funkcjonalność, estetykę oraz harmonię pomieszczenia.

Jeśli Twoim priorytetem jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, drzwi przesuwne szklane stanowią doskonałe rozwiązanie. Ich główną zaletą jest brak konieczności poświęcania miejsca na otwieranie się skrzydeł drzwiowych, co sprawia, że są idealne do pomieszczeń o ograniczonym metrażu. Drzwi szklane przesuwne zwiększają przestrzeń użytkową i tworzą przemyślany układ wnętrza.

Jeśli poszukujesz drzwi, które zagwarantują izolację termiczną i akustyczną, drzwi szklane w ościeżnicy są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dzięki solidnej konstrukcji z aluminiową ościeżnicą oraz systemowi uszczelnień te drzwi świetnie sprawdzają się w łazienkach czy innych przestrzeniach wymagających dyskrecji i wyciszenia. Wykonujemy także lustra na wymiar, które stworzą spójną kompozycję z drzwiami.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym designie i efekcie lekkości, drzwi szklane na zawiasach są idealnym wyborem. Ich estetyka wynika z braku tradycyjnej ościeżnicy oraz zastosowania nowoczesnych technologii montażu. Drzwi na zawiasach dodają wnętrzu elegancji, a możliwość personalizacji wzoru czy grafiki pozwala dostosować je do unikalnych potrzeb aranżacyjnych. Są doskonałym wyborem zarówno dla przestrzeni prywatnych, jak i komercyjnych.

Gdzie warto zainstalować drzwi szklane?

Drzwi szklane są niezwykle uniwersalne. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się w różnego rodzaju obiektach. Można je zatem zainstalować zarówno w lokalach mieszkaniowych, jak i innego typu powierzchniach. Doskonale prezentują się one bowiem między innymi w biurach, urzędach, salonach fryzjerskich, a także innego rodzaju przestrzeniach usługowych. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju rozwiązania stanowią świetne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. Podobnie, jak na przykład balustrady szklane, mogą one stanowić element wyposażenia pomieszczeń urządzonych w rustykalnym, nowoczesnym lub skandynawskim stylu. Jeśli potrzebują Państwo porady w doborze drzwi szklanych, możecie skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Chętnie podzielą się oni z Państwem swoją wiedzą, dzięki czemu wybór odpowiednich artykułów z pewnością stanie się prostszy.

Oferowane przez nas drzwi szklane są bardzo wytrzymałe. Rozwiązania przez nas proponowane konsultujemy z Klientem, dopasowując proponowany system do możliwości zastosowania i preferencji. Szkło które stosujemy w powyższych rozwiązaniach jest szkłem bezpiecznym: hartowanym lub laminowanym. Zapewniamy pomiar i montaż drzwi szklanych na terenie Warszawy i okolic.