Drzwi szklane wewnętrzne to rozwiązanie w którym możemy wykorzystać wiele rozwiązań technologicznych. Cechą charakterystyczną dla tego typu rozwiązania jest brak ramy na szkle. Proponowane przez nas drzwi szklane cechuje lekkość, nowoczesny design oraz wysoka estetyka. Drzwi szklane znajdują zastosowanie w biurach oraz wnętrzach prywatnych. Jeśli szukają Państwu salonu w Warszawie dysponującego tego rodzaju asortymentem, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

drzwi szklane 4
drzwi szklane wewnetrzne

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Ze względu na zastosowane okucia możemy wyróżnić:

Drzwi szklane przesuwne

Drzwi szklane przesuwne montowane są jedynie na górnej prowadnicy. Nie ma potrzeby stosowania na podłodze żadnych elementów poza niewielkim prowadnikiem podłogowym, umiejscowionym poza światłem przejścia. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, w których ogranicza nas przestrzeń i brak jest miejsca na tradycyjne drzwi na zawiasach. Wybierając to rozwiązanie musimy pamiętać o pozostawieniu wolnej powierzchni na ścianie na którą mają zsuwać się drzwi przesuwne. Doskonale sprawdzą się w kuchni czy garderobie oddzielając przestrzeń. Drzwi przesuwne mogą być montowane zarówno do sufitu jak i do naświetla. Różnorodne systemy pozwalają na zamontowanie na jednej szynie zarówno kilku skrzydeł drzwi oraz tafli stałych pełniących rolę ścian.

drzwi szklane przesuwne 4
drzwi szklane w oscieznicy

Drzwi szklane w ościeżnicy

W przygotowanej przez nas ofercie dostępne są także drzwi szklane w ościeżnicy aluminiowej w wykończeniu inox, aluminium lub czarnym anodowanym. Pozwalają na szczelne zamknięcie pomieszczenia, dzięki zastosowaniu uszczelki pomiędzy taflą szklaną a zamontowaną ościeżnicą. Takie drzwi bardzo dobrze sprawdzą się w łazienkach oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam również na wyciszeniu pomieszczenia.

Drzwi szklane na zawiasach

Ostatnim rodzajem artykułów z omawianego gatunku są drzwi szklane na zawiasach. Klienci mają do wyboru rozwiązania tradycyjne – montowane do ściany lub na zawiasach hydraulicznych mocowanych góra dół. Zawiasy tego typu pozwalają na otwieranie w zakresie +90 -90 stopni od pozycji wyjściowej.

drzwi szklane na zawiasach

Gdzie warto zainstalować drzwi szklane?

Drzwi szklane są niezwykle uniwersalne. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się one w różnego rodzaju obiektach. Można je zatem zainstalować zarówno w lokalach mieszkaniowych, jak i innego typu powierzchniach. Doskonale prezentują się one bowiem między innymi w biurach, urzędach, salonach fryzjerskich, a także innego rodzaju przestrzeniach usługowych. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju rozwiązania stanowią świetne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. Podobnie, jak na przykład balustrady szklane, mogą one stanowić element wyposażenia pomieszczeń urządzonych w rustykalnym lub skandynawskim stylu. Jeśli potrzebują Państwo porady w doborze drzwi szklanych, możecie skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów. Chętnie podzielą się oni z Państwem swoją wiedzą, dzięki czemu wybór odpowiednich artykułów z pewnością stanie się prostszy.

Oferowane przez nas drzwi szklane są bardzo wytrzymałe. Rozwiązania przez nas proponowane konsultujemy z Klientem, dopasowując proponowany system do możliwości zastosowania i preferencji. Szkło które stosujemy w powyższych rozwiązaniach jest szkłem bezpiecznym: hartowanym lub laminowanym. Zapewniamy pomiar i montaż drzwi szklanych na terenie Warszawy i okolic.