Drzwi szklane

Drzwi szklane wewnętrzne to rozwiązanie w którym możemy wykorzystać wiele rozwiązań technologicznych. Cechą charakterystyczną dla tego typu rozwiązania jest brak ramy na szkle. Proponowane przez nas drzwi szklane cechuje lekkość, nowoczesny design oraz wysoka estetyka. Drzwi szklane znajdują zastosowanie w biurach oraz wnętrzach prywatnych.

drzwi szklane 4
drzwi szklane wewnetrzne

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Ze względu na zastosowane okucia możemy wyróżnić:

Drzwi szklane przesuwne

Montowane jedynie na górnej prowadnicy. Nie ma potrzeby stosowania na podłodze żadnych elementów poza niewielkim prowadnikiem podłogowym, umiejscowionym poza światłem przejścia. Drzwi przesuwne doskonale sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, w których ogranicza nas przestrzeń i brak jest miejsca na tradycyjne drzwi na zawiasach. Wybierając to rozwiązanie musimy pamiętać o pozostawieniu wolnej powierzchni na ścianie na którą mają zsuwać się drzwi przesuwne. Doskonale sprawdzą się w kuchni czy garderobie oddzielając przestrzeń. Drzwi przesuwne mogą być montowane zarówno do sufitu jak i do naświetla. Różnorodne systemy pozwalają na zamontowanie na jednej szynie zarówno kilku skrzydeł drzwi oraz tafli stałych pełniących rolę ścian.

drzwi szklane przesuwne 4
drzwi szklane w oscieznicy

Drzwi szklane w ościeżnicy

Aluminiowej w wykończeniu inox, aluminium lub czarna anoda. Pozwalają na szczelne zamknięcie pomieszczenia, dzięki zastosowaniu uszczelki pomiędzy taflą szklaną a zamontowaną ościeżnicą. Takie drzwi bardzo dobrze sprawdzą się w łazienkach oraz wszędzie tam gdzie zależy nam również na wyciszeniu pomieszczenia.

Drzwi szklane na zawiasach

Tradycyjnych- montowanych do ściany, lub na zawiasach hydraulicznych mocowanych góra dół. Zawiasy tego typu pozwalają na otwieranie w zakresie +90 -90 stopni od pozycji wyjściowej.

drzwi szklane na zawiasach

Oferowane przez nas drzwi szklane są bardzo wytrzymałe. Rozwiązania przez nas proponowane konsultujemy z Klientem, dopasowując proponowany system do możliwości zastosowania i preferencji. Szkło które stosujemy w powyższych rozwiązaniach jest szkłem bezpiecznym: hartowanym lub laminowanym. Zapewniamy pomiar i montaż drzwi szklanych na terenie Warszawy i okolic.