Lustra na wymiar

Lustro poza funkcją użytkową, stanowi ważny element dekoracyjny, który kreuje nasze wnętrze – powiększając optycznie przestrzeń. Lustro może być bardzo efektownym dodatkiem dzięki zastosowaniu niebanalnej formy, ramy, czy wykonaniu lustrzanej mozaiki. 

lustro na zamowienie
lustra na wymiar 1

Zapraszamy do kontaktu – umów się na pomiar i odwiedź nasz showroom ul.Łabiszyńska 21 na terenie Warszawy

Do dyspozycji naszych Klientów, oddajemy lustra sprowadzane głównie od producentów takich jak AGC.

W swojej ofercie posiadamy najbardziej popularne lustra srebrne o grubości (Wykonane na szkle Float):

  • 2 mm
  • 3 mm
  • 4 mm
  • 5 mm
  • 6 mm

Idealnie przezroczyste lustra wykonane na szkle odbarwionym – lustra Optiwhite (diamentowe) o grubości:

A także lustra z odcieniem:

Na zamówienie możemy również sprowadzić postarzane lustra antyczne w kilkunastu wzorach m.in: lustra złote, tęczowe czy lustra różowe. Wymiar  luster antycznych 2440 x 1830 mm.

lustra
lustra warszawa

Maksymalny dostępny u nas wymiar standardowego  lustra to 3210 x 2550 mm. Lustra wykonujemy na dowolny wymiar, dostosowany do potrzeb Klienta. Krawędzie luster  mogą być szlifowane lub fazowane. W lustrach wiercimy otwory na pionowym centrum numerycznych oraz wykonujemy różnego rodzaju wycięcia. Na życzenie Klienta, lustro może zostać podklejone specjalną folią- dzięki takiemu zabiegowi, otrzymujemy bezpieczny produkt, który nie rozsypie się w przypadku stłuczenia. Oferujemy również lustra z pomiarem i montażem u Klienta na terenie Warszawy i okolic. Nasza profesjonalna ekipa dokonuje pomiarów w użyciem super nowoczesnego cyfrowego urządzenia jakim jest Proliner.  Większość luster montowana jest we wnęce, pozostawionej między płytkami. W ten sposób otrzymujemy lustrzaną powierzchnię zlicowaną z glazurą. Krawędź lustra najczęściej zostaje wykonana ze szlifem polerskim.

Pomiędzy płytkami, a krawędzią luster, stosowana jest szczelina wielkości ok 2-3 mm. Lustro klejone jest do powierzchni za pomocą specjalnego silikonu do luster, o neutralnym odczynie. Pozostawiona szczelina może zostać wypełniona po upływie minimum 48 godzin. 

Montujemy również lustra fazowane, do powieszenia. Wielkość fazy uzależniona jest od grubości lustra.

Naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo, pomiar luster na terenie Warszawy i okolic, a także profesjonalny montaż.
Zapraszamy również do współpracy: zakłady stolarskie, firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz a także biura architektoniczne i projektowe.